Biuro rachunkowe PATERS Elżbieta Paternoga
62-006 Gruszczyn, ul. Wieniawskiego 25
+48 600 812 817 +48 605 561 130
paters@poczta.onet.pl
biuro@patersksiegowosc.pl
www.linkedin.com/in/elzbietapaternoga/

Biuro rachunkowe PATERS

powstało na bazie doświadczeń zawodowych zdobytych przez założycielkę.

Dzięki tym doświadczeniom posiadamy praktyczną wiedzę o specyfice księgowości niezależnie od rodzaju formy prawnej prowadzonej działalności, a także branży, w której działa przedsiębiorstwo.

Prowadzimy księgowość firm z różnych branż i różnej wielkości — od jednoosobowych działalności gospodarczych po spółki z o.o. w tym spółek z kapitałem zagranicznym z możliwością kontaktów w języku angielskim.

Nasze kwalifikacje

potwierdzone zostały przez Ministra Finansów Certyfikatem Księgowy nr 1528/2003. Załączamy też referencje od dotychczasowych pracodawców polecających pracę z właścicielką Biura oraz dokumenty potwierdzające kwalifikacje do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. W trosce o bezpieczeństwo naszych Klientów, działalność biura rachunkowego objęta jest ubezpieczeniem OC, a wszelkie dane są należycie chronione.

Usługi księgowe, płacowe i kadrowe

są prowadzone przy użyciu najnowszych wersji profesjonalnego księgowego oprogramowania komputerowego. Dbając o bezpieczeństwo danych, sporządzamy codzienną archiwizację. Dane firm są przechowywane na serwerach właściciela oprogramowania przy użyciu najnowszych technologii (zewnętrzna datacenter), co dodatkowo zabezpiecza dane firmy. Istnieje możliwość korzystania z udogodnień programu księgowego w tym sprawdzanie „on-line” danych finansowych swojej firmy czy wystawianie faktur tylko po zalogowaniu na stronie internetowej (po uzyskaniu haseł dostępu).

Najważniejsze jest dla nas zadowolenie Klienta oraz najwyższa jakość świadczonych przez nas usług. Staramy się, aby rachunkowość, współpraca z urzędami oraz sprawy kadrowo-płacowe nie stanowiły już dla Państwa problemu a kontakt z księgowością był czystą przyjemnością.

Ceny usług księgowych

są jasno określone. Nie stosujemy żadnych dodatkowych opłat np. za konsultacje i porady księgowe. Nasza cena zawiera wszystkie te elementy. Świadczymy też księgowe usługi dodatkowe, za które odpłatność ustalana jest w ramach negocjacji.

Referencje i certyfikaty